Kołobrzeska 62 Białogard
+48 94 722 21 00
hr@bgsalmon.dk

O Firmie

BG Production stawia na wiedzę, kompetencje i racjonalne zarządzanie oraz nieustanny rozwój w zakresie implementacji najlepszych rozwiązań dla firmy i naszych partnerów biznesowych.

Dlatego w szeregach naszego zakładu pracują specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach, którzy każdego dnia udoskonalają funkcjonujące w obszarze firmy procesy, dbają o najwyższą jakość naszych produktów i owocne, stale rosnące kontakty biznesowe na całym świecie. 

 

Najwyższa jakość naszych produktów to fundament funkcjonowania BG Production. Nie sposób, żeby było inaczej, bo BG Production odpowiada za dostarczenie zawsze zdrowych,  świeżych i smacznych produktów na stoły milionów ludzi na świecie. 

Dlatego w BG Production realizujemy najlepsze techniki zarządzania jakością jak choćby QC- Quality Control. 

Zarządzanie QC koncentruje się na poszukiwaniu wad w realizowanych procesach. Quality Control wnikliwie analizuje i monitoruje wszystkie poszczególne etapy powstawania naszych produktów pod kątem spełnienia najwyższych standardów. Dzięki temu mamy pewność, że do naszych partnerów biznesowych trafiają tylko najlepszej jakości produkty. 

Przetwórstwo rybne ze względów bezpieczeństwa dla zdrowia ludzi wymaga szczególnych środków, gwarantujących higieniczny i bezpieczny proces produkcji. 

W trosce o naszych odbiorców końcowych stale doskonalimy nasze procesy jakościowe i zabiegamy o ich certyfikację na najwyższym z możliwych poziomów. 

Każdy etap produkcji poddawany jest stałej analizie i jest nieustannie monitorowany. A gwarancją, że dostarczane przez nas ryby są zdrowe i świeże są liczne certyfikaty w tym zakresie. Jak chociażby certyfikaty ISF FOOD, BRC GLOBAL QUALITY, GLOBAL GAP oraz stosowane przez nas dobre praktyki w zakresie HCCP. 

Kontrolujemy wszelkie procesy, jakie zachodzą w naszej firmie. Zatrudniamy najlepszych w tej dziedzinie ekspertów, ale dbamy także o to, by stałą i rzetelną kontrolę BG Production dokonywały firmy zewnętrzne, czym jedynie potwierdzamy najwyższą jakość naszych produktów.

Jesteśmy pod stałą kontrolą Grupy Eurofins światowego lidera w zakresie testowania produktów spożywczych. Dzięki temu my i nasi partnerzy biznesowi posiadamy zawsze wiarygodne i rzetelne dane dotyczące jakości naszych produktów.